Родізіо

Бразильська система обслуговування

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 1 in /home/brownlv/churrasco.com.ua/www/wp-content/themes/eatery/framework/shortcodes/slideshow.php on line 106
РОДІЗІО: ІЗ БРАЗИЛІЇ В СЕРЦЕ ЛЬВОВА

meat-1

Система обслуговування «родізіо» підкорила нас своєю ідеєю з першого знайомства. Подорожуючи по Бразилії, ми натрапили на ресторанчик, де суворий чоловік з хитрим поглядом готував м’ясо на грилі, від якого розносився божественний запах. Він вабив нас до себе. Ми зайшли, зробили замовлення і стали чекати. Нам на стіл поставили фішку – з одного боку вона була зеленою, з іншого – червоною.

Зробивши замовлення, ми не очікували, що м’ясо подаватимуть поки ми не скажемо «вистачить», перевернувши цю саму фішку червоною стороною догори. Наївшись від пуза, вирішили, що зобов’язані познайомити українців з цією системою обслуговування – родізіо. Нарешті наша задумка здійснилася – ми відкрили у Львові «Churrasco Grill & Beer». Тепер апетитний запах м’яса на грилі манить львів’ян, як вабив нас в далекій Бразилії.

БЕЗЛІМІТ М’ЯСА І ФІШКА «НЕСІТЬ /ВИСТАЧИТЬ»

meat-2Коли Ви приходите в «Churrasco Grill & Beer», це завжди гарантовано вдалий вечір. Легка і дружня атмосфера, приємна компанія, холодне освіжаюче пиво і дивовижно смачне м’ясне асорті в необмеженій кількості під ідеальним соусом – що ще потрібно для гарного відпочинку? Кожна страва з меню – витвір кулінарного мистецтва. Ідеальна ступінь прожарювання, запашні спеції підібрані відповідно до виду м’яса. Легкі, але ситні салати. Але Ви вже визначилися, що замовити? «Чураско-сет» – вибір справжнього цінителя.

Ви замовляєте Чураско-сет – і ми подаємо безліміт м’яса прямо з гриля. Ми будемо підносити найсмачніше м’ясо безпосередньо з живого вогню, поки Ви самі не зупините нас спеціальним знаком – переворотом фішки. Червона сторона – «вистачить», зелена – «хочу ще»! Офіціанти реагують на зміну кольору негайно.

 СОКОВИТЕ М’ЯСО З ЖИВОГО ВОГНЮ В НЕПОВТОРНОМУ «ЧУРАСКО-СЕТІ»

meat-3У «Чураско сет» входить мезе-сет з апетитних закусок (салат, сири, хліб …), після яких Вам подаємо соковитий люля-кебаб, пряні курячі крильця, потім – ароматну свинину і гостренькі курячі гомілки. Наостанок приносимо ніжну яловичину, а на закінчення – ананас чилі, який залишає приємний післясмак. А для справжніх богатирів пропонуємо «Чураско сет ХХL»: це класичний сет, доповнений овочами гриль і соковитим стейком з найніжнішого лосося.

До кожного виду м’яса ми подаємо окремий соус, який найкращим чином доповнює смак і підкреслює особливості страви. М’ясо нарізаємо при Вас і одразу з шампура, який ще димить від жару. Його готують на Ваших очах кращі майстри гриля, які знаються в приготуванні страв на відкритому вогні і на вугіллі.


Дзвоніть!